1.liga: Trenčianske Déjà vu

1.liga – 2.kolo | Ako cez kopirák. Súboj s minuloročným vicemajstrom ligy s rovnakým scénarom ako pred týždňom.

KK Mor. Lieskové – TKK Trenčín A   2:6
Kolkáreň Stará Turá

Déjà vu, inak to ani popísať nevieme. Opäť súper z Trenčína (tentoraz A-tím), opäť prvá polovica absolútne vyrovnaná – kde v polčase rozdiel skóre ukazoval +/- 0, opäť takmer zhodný výkon (3367 vs 3352) a opäť rovnaký výsledok 2:6 v náš neprospech. Celý zápas to bolo veľmi vyrovnané, takmer do konca nebolo o ničom rozhodnuté. Trenčanom však vyšla koncovka. V poslednom sete obaja hostia zahrali skvele a nedali nám šancu na prvé prvoligové body.

Najlepším hráčom zápasu sa po skvelom výkone 633 zhodených kolkov stal hráč Trenčína Jaroslav Truska. Proti nemu nastúpil Marek Mikulec, ktorý bol s výkonom 593 našim najlepším hráčom.