2. liga západ – Slovensko – 2023/24
Rozpis zápasov:
Konečná tabuľka:
1. | 39 b | KK Moravské Lieskové | 26 | 19 | 1 | 6 | 137,0:71,0 |
2. | 35 b | KK Preseľany | 26 | 17 | 1 | 8 | 122,5:85,5 |
3. | 33 b | KK Priatelia Bratislava | 25 | 16 | 1 | 8 | 113,0:87,0 |
4. | 31 b | BKK Bánovce nad Bebravou | 25 | 15 | 1 | 9 | 117,0:83,0 |
5. | 29 b | ŠKK Tlmače | 26 | 13 | 3 | 10 | 113,0:95,0 |
6. | 29 b | KK Slávia Nitra | 26 | 12 | 5 | 9 | 104,5:103,5 |
7. | 26 b | MKK Stará Turá C | 25 | 13 | 0 | 12 | 106,0:94,0 |
8. | 26 b | KK Zlaté Klasy B | 25 | 12 | 2 | 11 | 103,0:97,0 |
9. | 22 b | KO Kremnica - KO Žarnovica B | 25 | 9 | 4 | 12 | 98,0:102,0 |
10. | 20 b | KK Pobedim B | 25 | 9 | 2 | 14 | 90,0:110,0 |
11. | 20 b | KK Slavoj Sládkovičovo | 25 | 9 | 2 | 14 | 88,0:112,0 |
12. | 18 b | DKK Nové Mesto nad Váhom | 25 | 8 | 2 | 15 | 85,5:114,5 |
13. | 15 b | KK Tatran Bratislava B | 25 | 7 | 1 | 17 | 78,5:121,5 |
14. | 11 b | MKK Slovan Galanta B | 25 | 5 | 1 | 19 | 60,0:140,0 |
Prehľad zápasov:
26.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Slávia Nitra 4:4
25.kolo: KK Priatelia Bratislava – KK Mor. Lieskové 2:6
24.kolo: KK Mor. Lieskové – BKK Bánovce n/B 6:2
23.kolo: MKK Stará Turá C – KK Mor. Lieskové 6:2
22.kolo: KK Pobedim B – KK Mor. Lieskové 0:8
21.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Preseľany 7:1
20.kolo: KO Kremnica – KO Žarnovica B – KK Mor. Lieskové 2:6
19.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Slavoj Sládkovičovo 2:6
18.kolo: ŠKK Tlmače – KK Mor. Lieskové 2:6
17.kolo: KK Zlaté Klasy B – KK Mor. Lieskové 2:6
16.kolo: KK Mor. Lieskové – DKK Nové Mesto n/V 3:5
15.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Tatran Bratislava B 2:6
14.kolo: MKK Slovan Galanta B – KK Mor. Lieskové 1:7
13.kolo: KK Mor. Lieskové – ŠKK Tlmače 5:3
12.kolo: KK Slávia Nitra – KK Mor. Lieskové 0:8
11.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Priatelia Bratislava 7:1
10.kolo: BKK Bánovce n/B – KK Mor. Lieskové 5:3
9.kolo: KK Mor. Lieskové – MKK Stará Turá C 6:2
8.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Pobedim B 6:2
7.kolo: KK Tatran Bratislava B – KK Mor. Lieskové 3:5
6.kolo: KK Preseľany – KK Mor. Lieskové 5:3
5.kolo: KK Mor. Lieskové – KO Kremnica – KO Žarnovica B 5:3
4.kolo: KK Slavoj Sládkovičovo – KK Mor. Lieskové 3:5
3.kolo: KK Mor. Lieskové – KK Zlaté Klasy B 7:1
2.kolo: DKK Nové Mesto n/V – KK Mor. Lieskové 2:6
1.kolo: KK Mor. Lieskové – MKK Slovan Galanta B 6:2
* zverejnené výsledky a štatistiky jednotlivých kôl a zápasov sa nachádzajú na stránke Slovenského kolkárskeho zväzu vysledky.kolky.sk